Hediye Kutusu
13 ürün bulundu
Hediye Kutusu kategorisinde, firmanızın logosuyla baskılı olarak sipariş verebileceğiniz modeller yer alıyor. Tüm ürünler adete göre kademeli fiyatlandırılır; sipariş miktarı arttıkça birim maliyet düşer.
11x10,5x3 cm Kalpli Dilekli Hediye Kutusu
Kalpli Dilekli Hediye Kutusu 17x16,5x5 cm
20x15x10 Cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu
Çiçekli Hediye Kutusu 20x16x6 cm
Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 20x16x6 cm
Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 25,5x21x6 Cm
Kalpli Dilekli Hediye Kutusu 27x26,5x8 Cm
30x25x10 Cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu
35,5x31x15,5 cm Çiçekli Hediye Kutusu
Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 30,5x26x10,5 Cm
35,5x31x15,5 cm Renkli Çiçekli Hediye Kutusu
40x35x10 cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu
9x9x9 cm Anneler Günü Hediye Kutusu
11x10,5x3 cm Kalpli Dilekli Hediye Kutusu
11x10,5x3 cm hediye kutusu; logonuzu ürün sayfasından yükleyin ya da ücretsiz tasarım desteği alın. Adet arttıkça birim...
Kalpli Dilekli Hediye Kutusu 17x16,5x5 cm
17x16,5x5 cm hediye kutusu: markanıza özel baskı, ücretsiz tasarım desteği ve kademeli adet fiyatlandırması.
20x15x10 Cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu
20x15x10 cm hediye kutusu için baskı dosyanızı yükleyebilir veya tasarımı ekibimize bırakabilirsiniz. Adet fiyat tablosu...
Çiçekli Hediye Kutusu 20x16x6 cm
20x16x6 cm hediye kutusu: markanıza özel baskı, ücretsiz tasarım desteği ve kademeli adet fiyatlandırması.
Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 20x16x6 cm
20x16x6 cm hediye kutusu; logonuzu ürün sayfasından yükleyin ya da ücretsiz tasarım desteği alın. Adet arttıkça birim fi...
Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 25,5x21x6 Cm
25,5x21x6 cm hediye kutusu: markanıza özel baskı, ücretsiz tasarım desteği ve kademeli adet fiyatlandırması.
Kalpli Dilekli Hediye Kutusu 27x26,5x8 Cm
27x26,5x8 cm hediye kutusu için baskı dosyanızı yükleyebilir veya tasarımı ekibimize bırakabilirsiniz. Adet fiyat tablos...
30x25x10 Cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu
30x25x10 cm hediye kutusu: markanıza özel baskı, ücretsiz tasarım desteği ve kademeli adet fiyatlandırması.
35,5x31x15,5 cm Çiçekli Hediye Kutusu
35,5x31x15,5 cm hediye kutusu; logonuzu ürün sayfasından yükleyin ya da ücretsiz tasarım desteği alın. Adet arttıkça bir...
Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 30,5x26x10,5 Cm
30,5x26x10,5 cm hediye kutusu: markanıza özel baskı, ücretsiz tasarım desteği ve kademeli adet fiyatlandırması.
35,5x31x15,5 cm Renkli Çiçekli Hediye Kutusu
35,5x31x15,5 cm hediye kutusu; logonuzu ürün sayfasından yükleyin ya da ücretsiz tasarım desteği alın. Adet arttıkça bir...
40x35x10 cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu
40x35x10 cm hediye kutusu için baskı dosyanızı yükleyebilir veya tasarımı ekibimize bırakabilirsiniz. Adet fiyat tablosu...
9x9x9 cm Anneler Günü Hediye Kutusu
9x9x9 cm hediye kutusu: markanıza özel baskı, ücretsiz tasarım desteği ve kademeli adet fiyatlandırması.
Hediye Kutusu Hakkında
Hediye Kutusu kategorisinde, firmanızın logosuyla baskılı olarak sipariş verebileceğiniz modeller yer alıyor. Tüm ürünler adete göre kademeli fiyatlandırılır; sipariş miktarı arttıkça birim maliyet düşer.
Bu ürünler en çok depolama ve arşivleme, taşınma ve nakliye, toplu sevkiyatlar ve mağaza ve showroom paketleme için sipariş ediliyor. Müşterilerimiz arasında özellikle butik mağazalar, lojistik ve kargo firmaları ve üreticiler ve toptancılar bulunuyor.
Baskı için genellikle ofset baskı ve dijital baskı kullanılır. Tasarım dosyanızı sipariş sırasında yükleyebilir ya da tasarım desteğimizden yararlanabilirsiniz; her siparişte baskı önizlemesi onayınıza sunulur.
Öne çıkan modeller: 35,5x31x15,5 cm Renkli Çiçekli Hediye Kutusu, 30x25x10 Cm İyi Ki Varsın Kurdeleli Hediye Kutusu, 35,5x31x15,5 cm Çiçekli Hediye Kutusu, Renkli Çiçekli Hediye Kutusu 30,5x26x10,5 Cm, Kalpli Dilekli Hediye Kutusu 27x26,5x8 Cm.
Daha fazla seçenek için Ambalaj ve Kargo başlığındaki tüm kategorilere göz atabilirsiniz.
Hediye Kutusu — Sık Sorulan Sorular
Hediye Kutusu kategorisinde kaç model var?
Şu anda Hediye Kutusu kategorisinde logo baskısına uygun 13 farklı model bulunuyor. Her modelin ölçü, malzeme ve baskı seçenekleri ürün sayfasında yer alıyor.
Hediye Kutusu ürünlerine logo baskısı yapılıyor mu?
Evet. Tüm ürünler logonuz veya tasarımınızla üretilir. Ürüne göre flekso baskı, ofset baskı, dijital baskı yöntemleri kullanılır; baskı öncesi dijital önizleme onayınıza sunulur.
Minimum sipariş adedi nedir?
Minimum sipariş adedi modele göre değişir ve her ürün sayfasında belirtilir. Sipariş miktarı arttıkça birim fiyat kademeli olarak düşer.
Siparişler ne kadar sürede teslim edilir?
Tasarım onayından sonra üretim genellikle 1-5 iş günü sürer; ardından kargo ile Türkiye'nin her yerine gönderilir.