WHATSAPP İLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ   x

Hakkımızda

Hakkımızda


Baskı Seç Ambalaj olarak kaliteyi ve müşterisinin beklentilerini her şeyin üzerinde görerek kağıt bardak altlığı ve dole alanında gururla hizmet vermektedir. Cafe, restoran, otel veya kurumsal firmalar için hem dekoratif hem reklam amacı ile müşterilerimizin tüm ihtiyacını karşılıyoruz. En iyi baskı kalitesini ve en iyi kağıt kalitesini sunarak siz değerli müşterilemize kaliteden ve güvenden ödün vermeyerek en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Ankara'dan Türkiye'nin her yerine yapmış olduğumuz baskılı bardak altlığını sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz.


Visyonumuz


Sizlere sadece Ankara'yı değil, tüm Türkiye'yi ürünlerimizi en kaliteli ve en iyi baskı kalitesi ile buluşturmaktır. Sizlere en hızlı teslimat sağlayarak baskılı tek kullanımlık ürün sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin sunumlarında dekoratif ve reklam amacı ile kullanmış olduğu Baskılı tüm ihyitaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. İkramlarınızda prestijinizi artırmak için baskılı tek kullanımlık her ürün ihtiyacınızda, en güvenilir, en kaliteli ve tek adresiniz olmaktır.