WHATSAPP İLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ   x

Kişisel Bilgilerin ve Verilerin Korunması

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir. Çünkü birebir ödeme alan firmanın ön ekranı bizim sayfamıza yansımaktadır. Bu sebeple banka bilgilerinize bizim dahi erişmemiz imkansızdır. Baskı Seç Ambalaj sizin  güvenliğinize önem verir.

baskisec.com'un hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Verileriniz 128 BİT ile şifrelenir ve korunmanız için en yüksek önemi gösteririz. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.