WHATSAPP İLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ   x
 • Baskılı Islak Mendil

Baskılı Islak Mendil

 • 2.624,00₺


Mevcut Seçenekler:

garanti

Baskılı Islak Mendil

Otel, kafe, restoran, paket servisler ve kurumsal firmalar gibi işletmeler tarafından tercih edilen baskılı ıslak mendil 1.sınıf kalitede üretilmektedir. Üzerindeki baskılar HD kalitede olmaktadır. Baskılı ıslak mendiller hijyenik oluşu ve maliyet açısından uygun olması sebebiyle bir işletmenin olmazsa olmaz ürünlerinin arasında ilk sırada yerini almaktadır. Özellikle ıslak mendillerin logo baskılı olduğundan dolayı firmanın tanıtım görevini görmektedir. Tek kullanımlık ürünler arasında en çok kitleye hitap eden baskılı ıslak mendiller kullan at olarak en çok tercih edilen ürün olmuştur. Kullanılan ürün nonwoven kumaş sizin seçeceğiniz koku losyonu ile birleştikten sonra ıslak mendil ambalajı açılmış olsa dahi uzun süre kokusunu kaybekmemektedir. Etrafa saçtığı koku ile ve kullanım sırasında nemli bir doku oluştuğundan dolayı vucut ısısını alarak ferahlık hissi verir. Genellikle ıslak mendiller 7x12 ölçünde tercih edilir fakat diğer ölçüleri de olan ıslak mendillerde tarafımızca üretilmektedir.

Siparişiniz için online olarak daha hızlı, daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet almak için baskisec.com’u tercih edebilirsiniz. Baskıseç’te ürün özelliklerine göre ebat, kağıt ve adet gibi tercihlere göre fiyat değişkenlik göstermektedir. ÜCRETSİZ TASARIM ile herhangi bir tasarım yapmanıza gerek kalmadan bize logonuzu göndermeniz yeterli olacaktır. Tasarımınız varsa tasarımınızı bize göndermeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz olarak yapılan tasarımlar bize logonuzu göndermeniz ardından sizlere 2 saat içerisinde gönderilmektedir. Baskı Seç grafik ekibi tarafından size özel hazırlanan baskılı ıslak mendil tasarımınızı size onay almak için göndereceğiz. Değiştirmek istediğiniz herhangi bir şey olursa tekrar tasarım yapıp tarafınıza göndereceğiz. Sizin beğendiğiniz tasarım ile onay alınması durumunda 7 iş günü içerisinde baskılı ıslak mendil ürününüzü kargoya vermiş olacağız.

Baskılı Islak Mendil Siparişi Için Gerekli Bilgiler

 • Sipariş vermeden önce seçmiş olduğunuz ürünün doğru olduğuna emin olun. Yanlış ürün seçiminde lütfen bunu bize belirtin.
 • Ücretsiz Baskılı Islak Mendil Tasarımı için mendil ambalajı üzerine basılacak bilgileri (firma logosu, adres, telefon vb.) bize gönderiniz.
 • Daha iyi bir tasarım için bize logonuzu yüksek kalitede göndermeniz iyi olacaktır.
 • Baskılı Islak Mendil tasarımınız halihazırda varsa eğer üretim için bize göndermeniz yeterli olacaktır
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Baskılı Islak Mendil Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Benzer Ürünler
Logo Baskılı Karton Bardak

Logo Baskılı Karton Bardak

1.707,00₺

Özel Baskılı Amerikan Servis

Özel Baskılı Amerikan Servis

7.277,00₺

Baskılı Garson Katlama Peçete Tek Kat

Baskılı Garson Katlama Peçete Tek Kat

15.473,00₺

Etiketler: ıslak mendil, baskılı ıslak mendil, tekli ıslak mendil, tek kullanımlık ıslak mendil, cafe mendil, logo baskılı ıslak mendil, baskılı, mendil,